eu_flag

O nas

Nasza firma jest położona w Gdańsku, tuż nad Zatoką Gdańską. Bycie tak blisko światowego centrum przemysłu bursztynniczego gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów. Od 2000 roku możemy się poszczycić produkcją i sprzedażą prawdopodobnie najlepszego bursztynu na świecie. Zawdzięczamy to naszym rzemieślnikom, którzy potrafią stworzyć prawdziwe dzieło sztuki dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom i ponad 20-letniemu doświadczeniu.

Nasza firma znana jest z produkcji unikalnych bursztynowych naszyjników, bransoletek, wisiorów, pierścionków, a także różańców i sznurów modlitewnych. Realizujemy również specjalne zamówienia dla naszych klientów. Wszystkie produkty, które można znaleźć w naszym sklepie są ręcznie robione i tworzone z prawdziwego bursztynu bałtyckiego.

HISTORIA BURSZTYNU

Dzięki handlowi bursztynem Gdańsk stał się jednym z najbogatszych miast europejskich przed XIV wiekiem. Krzyżacy ograniczyli kreatywność miejscowych rzemieślników na ponad 150 lat, kiedy to zajmowali się głównie produkcją różańców. Ale kiedy powstała pierwsza gdańska gildia rzemieślników (1477), ich kunszt rozwinął się do niebotycznych rozmiarów. Tworzone przez nich bursztynowe przedmioty docierały do książąt i królów w całej Europie i były najcenniejszymi darami dyplomatycznymi dla papieży i sułtanów. Rzemieślnicy produkowali przedmioty dekoracyjne i użytkowe, takie jak pudełka pokryte reliefem bursztynowym, modele statków, świeczniki, zestawy szachowe, kubki, wazony, talerze czy lustra z bursztynową ramą.

NASZA OFERTA

Biżuteria, którą oferujemy jest zaprojektowana przez polskich artystów, a następnie tworzona przez rzemieślników z 20-letnim doświadczeniem, którzy opanowali trudną i unikalną sztukę obróbki bursztynu. Niewątpliwie fakt stosowania wyłącznie bursztynu pochodzącego z Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska) czyni naszą biżuterię wyjątkową.

Gwarancja jakości naszych produktów, szybka i pewna dostawa oraz fakt, że nasza biżuteria wykonana jest z naturalnego bursztynu bałtyckiego, to powody, dla których nasi klienci ufają nam i doceniają firmę Amstone Amber.

NASI KLIENCI

Pomimo faktu, że nasza firma powstała nie tak dawno temu, w 2000 roku, udało nam się zdobyć zaufanie naszego klienta. Jesteśmy dumni, że nasze produkty docierają do najdalszych zakątków Europy i Świata. Nasi klienci znajdują się m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Australii, Chinach, Kanadzie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Japonii, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Francji.

ZAMÓWIENIA

W celu złożenia zamówienia, skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub numer telefonu podany na górze tej strony.

Wykonywanie bursztynowej biżuterii jest pracochłonnym i precyzyjnym procesem. W przypadku większych zamówień potrzebujemy około 10-20 dni roboczych na zrealizowanie zamówienia.

WYSYŁKA

Ponieważ nasze produkty są wysyłane bezpośrednio z Polski, jesteśmy w stanie obniżyć koszty i zaoferować Państwu nasze wyroby w najlepszej możliwej cenie.

Po zamówieniu produktu otrzymacie Państwo powiadomienie o wysyłce towaru, a także otrzymacie numer śledzenia przesyłki w systemie Poczty Polskiej, o którym wiadomo, że jest niezawodny i skuteczny. Następnie mogą Państwo śledzić całą podróż przesyłki online.

Nasze produkty wysyłamy na cały świat. Przesyłki wysyłane są w poniedziałki, środy i piątki.